قالب وردپرس تور کیش

SAMYANG

نمایش یک نتیجه

 • Samyang 650-1300mm f/8.0-16.0

  لنز ۶۵۰-۱۳۰۰ mm F/8-16 سامیانگ یک لنز مگازوم می‌باشد. رنج فاصله کانونی که این لنز ارائه می‌دهد غیرقابل قیاس با سایر لنزهای موجود در بازاراست. افرادی که به زوم بسیار بالا نیاز دارند می‌بایستی از این لنز استفاده کنند. قیمت بسیار مناسب در کنار ساختار حرفه ای آن، یک پارامتر بسیار شاخص در مقایسه با رقبا محسوب می‌گردد.

  ساختار این لنز با وسواس بسیار زیاد از مواد با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است. هر عدسی این لنز با پوشش‌های چند لایه ضدبازتاب ساخته شده اندکه منجر به انتقال بالای نور به داخل دوربین می‌شود. محفظه لنز نیز از مواد بادوام ساخته شده اند. با استفاده ار مانت یونیورسال طراحان قابلیت اتصال آن به همه‌ی دوربین‌های عکاسی را در این لنز ایجاد کرده اند. همراه با لنز یک مجموعه از کیف لنز جهت حمل و نگهداری ارائه می‌گردد
  فاصله کانونی ۱۳۰۰-۶۵۰
  حداقل دیافراگم ۸(۶۵۰)-۱۶(۱۳۰۰)
  حداقل فاصله فکوس ۵متر
  تنظیم فکوس دستی
  ابعاد ۱۰۵*۴۶۲٫۹
  وزن ۱۸۶۰

 • SAMYANG 10mm F 2.8 (N)

  این لنز اولتراواید متشکل از ۱۴ عدسی است که در ۹ گروه اپتیکی قرار گرفته اند که شامل یک عدسی ED با ضریب پراکنش پایین و دو عدسی آسفریکال میباشد. تمامی عدسی‌ها از پوشش ضدبازتاب نانوکریستال بهره میبرند.

  میدان دیدی برابر با ۱۱۵٫۷ درجه حاصل عکاسی با این لنز می‌باشد. نزدیکترین فاصله‌ی فوکوس ۲۵ سانتی‌متری این لنز را نیز برای عکاسی منظره ایده‌آل ساخته‌است

  فاصله کانونی ۱۰ میلیمتر
  زاویه دید ۱۰۵٫۹ درجه
  حداقل فاصله فکوس ۲۵ سانتیمتر
  تعداد تیغه هی دیافراگم ۶ عدد
  تنظیم فکوس دستی
  مانت های موجود Canon EF
  ابعاد ۷۹٫۲*۸۶
  وزن ۵۹۰ گرم

 • SAMYANG 24mm F3.5 TS

  این لنز تیلت شیفت از ۱۶ عدسی که در ۱۱ گروه تشکیل شده است که شامل ۲ عدسی آسفریکال و دو عدسی ED با ضریب پراکنش پایین است. کمپانی سامیانگ اپتیک تنها سازنده لنز T-S در دنیا یه جز کمپانی های نیکون و کنون است و ساخت این لنز پیچیده از دید صاحب نظران حکایت از تکنولوژی بالای کمپانی کره ای دارد.لنز ۲۴ میلیمتر تیلت شیفت سامیانگ، دست عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای را در کنترل تمامی پارامترهای تصویر مانند پرسپکتیو و عمق میدان دید باز گذاشته است و برای کاربری در ژانرهای صنعتی، معماری و منظره انتخاب نخست حرفه ای ها خواهد بود.
  فاصله کانونی ۲۴ میلیمتر
  زاویه دید ۸۳٫۵ درجه
  محدوده ی دیافراگم ۳٫۵-۲۲٫۰
  حداقل فاصله فکوس ۲۰ سانتیمتر
  تعداد تیغه های دیافراگم ۸ عدد
  تنظیم فکوس دستی
  مانت های موجود Canon EF
  اندازه ۱۱۳*۸۶
  وزن ۶۴۰ گرم

 • SAMYANG 500mm F6.3 Reflexive

  لنز بازتابی ۵۰۰ mm f6.3 سامیانگ به صورت خاص جهت زوم بسیار بالا طراحی و ساخته شده است. این لنز برای عکاسی از مناظر دوردست در طبیعت، عکس‌بردارى نجومی، سیستم‌های حفاظتی لنز ایده‌آلی است. با توجه به نسبت کانونی ۶٫۳ این لنز که نشان از دهانه بزرگ ورودی نور در آن دارد، به نسبت لنزهای بازتابی دیگر، تصاویر از روشنایی و وضوح بالایی برخوردارند.

  ساختار این لنز با وسواس بسیار زیادی از مواد با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است. هر عدسی این لنز با پوشش‌های چند لایه ضدبازتاب اپتیکی ساخته شده است که منجر به انتقال بالای نور به داخل دوربین می‌شود. مانت این لنز یونیورسال است و با استفاده از آداپتورهای مخصوص می توان آنرا به تمامی بدنه های موجود در بازار متصل نمود. یک کیف با دوام هم برای حمل و نگه داری همراه این لنز ارائه می گردد.
  فاصله کانونی ۵۰۰ میلیمتر
  دافراگم ۶٫۳
  زاویه دید ۵ درجه
  حداقل فاصله ی فکوس ۲ متر
  تنظیم فکوس دستی
  مانت های موجود T-mount
  اندازه ۱۱۹*۹۸
  وزن ۷۰۵ گرم

 • SAMYANG 7.5mmF3.5 UMC Fish-eye MFT

  لنز ۷٫۵mm f/3.5 UMC Fish-eye MFT سامیانگ با دیافراگم ۳٫۵ و فاصله‌ی کانونی ۷٫۵ میلی‌متر طراحی شده‌است که میدان دیدی در قطر برابر با ۱۸۰ درجه را به ارمغان می‌آورد.این لنز برای دوربین‌های بدون آینه با قطع ماکرو سه چهارم مناسب میباشد.
  اپتیک آن از ۹ عدسی که در ۷ گروه چیده‌شده‌اند شکل‌گرفته‌است و شامل یک عدسی آسفریکال و سه عدسی ED با ضریب‌پراکنش کم می‌باشد.هر عدسی با چندلایه ضدبازتاب پوشانده‌شده‌است که حاصل آن کنتراست بالا و عبور نور کامل است.کمترین فاصله‌ی فوکوس لنز نزدیک به ۹ سانتی‌متر است.

  فاصله کانونی ۷٫۵ میلیمتر
  حداقل دیافراگم ۳٫۵
  زاویه دید ۱۸۰ درجه
  حداقل فاصله فکوس ۰٫۰۹ درجه
  تعداد تیغه های دیافراگم ۶ عدد
  تنظیم فکوس دستی
  اندازه ۴۸۳*۶۰
  وزن ۵۸۳ گرم

 • SAMYANG 85mm F1.4

  لنز ۸۵mm F/1.4 سامیانگ بالاترین کیفیت تصویر را جهت تهیه عکس‌های پرتره و بطور کلی عکسبرداری در دیافراگمهای باز به عکاس ارائه می دهد.. این لنز از ۹ عدسی در ۷ گروه اپتیکی تشکیل یافته است. سیستم فوکوس داخلی است و از این جهت طول لنز همواره ثابت باقی می ماند. استفاده از دیافراگم IRIS در ساختار این لنز، ماتی پلاستیکی بی‌نظیری را مشابه لنزهای لایکا در تصویر ایجاد می‌کند.
  طراحان با به کارگیری پوشش‌های چند لایه ضدبازتاب اپتیکی، بازده انتقال بی نظیری را جهت خلق تصاویر روشن، شفاف و با کیفیت در این لنز ایجاد کرده اند.
  فاصله کانونی ۸۵ میلیمتر
  حداقل دیافراگم ۱/۴
  زاویه دید ۲۸٫۳ درجه
  حداقل فاصله فکوس ۱ متر
  حداکثر دیافراگم ۲۲
  تعداد تیغه های دیافراگم ۸ عدد
  تنظیم فکوس دستی
  مانت های موجود Canon EF
  اندازه ۷۸*۷۴٫۴ میلیمتر
  وزن ۵۳۹ گرم

 • sigma 150-600mm f5-6.3 dg os hsm sports

  حداکثر بزرگنمایی ۱:۵
  زاویه مورب تصویر ۱۶٫۴° – ۴٫۱°
  ساختار لنز ۲۴ Elements in 16 Groups
  لوازم همراه لنز Front Lens Cap Rear Lens Cap Lens Hood Case Shoulder Strap
  ابعاد ۱۲۱x290 :Diameter x Lengthمیلی متر
  طریقه فوکوس دستی،اوتوماتیک
  اندازه فیلتر ۱۰۵ میلی متر
  فاصله کانونی ۱۵۰ – ۶۰۰میلی متر
  حداقل فاصله فوکوس ۲٫۸۰متر
  وزن ۲۸۶۰گرم
  فرمت لنز ۳۵mm Film / Full-Frame Digital Sensor Canon
  تعداد تیغه های دیافراگم ۹
  تیپ لنز DG OS HSM | S For Canon-Canon EF
  حداقل دیافراگم  f/22
  حداکثر دیافراگم  f/5 – 6.3
  لرزشگیر  دارد

سایت در حال بروزرسانی می باشد.

قالب وردپرس تور کیش